Projektēšana

Tavas vajadzības uz pjedestāla

Projektēšana
Projektēšana

Izmēram nav nozīmes MĒS TIKSIM GALĀ

HYLLA komanda darīs visu, lai pēc iespējas efektīvāk nodrošinātu ar nepieciešamo aprīkojumu tieši tavu veikalu, noliktavu, telpu vai pielāgotu individuālu darba vidi. 10 darbības gadu laikā esam iekārtojuši ražošanas telpas, dažādu izmēru noliktavas, veikalus, garāžas un atpūtas vietas. Strādājam ar valsts sektoru, maziem un lieliem uzņēmumiem, kā arī privātpersonām – katrs no klientiem bijis īpašs un mēs ļoti novērtējam sadarbību ar ikvienu no viņiem. Mūsu uzkrātā pieredze un zināšanas ir palīdzējušas katram klientam uzlabot savu darba vides kvalitāti un uzņēmuma efektivitāti, ko novērtē gan pašu darbinieki, gan sadarbības partneri.

Projektēšanas process

Jūsu vajadzības

Mēs izzinām Jūsu vajadzības, jo katram tās ir individuālas. Izrunājot to, ko vēlaties saglabāt, kas jums patīk esošajā vidē, kādi ir jūsu attīstības plāni un ieceres, mēs kopā spēsim skaidri noteikt, kas ir nepieciešams, lai sasniegtu Jūsu vīziju un vēlamo gala rezultātu.

Novērtējums

Novērtējam jūsu noliktavai, veikalam, uzņēmējdarbībai paredzētās telpas. Cik tās ir plašas? Kādā augstumā ir griesti? Kā telpu izmantot pēc iespējas efektīvāk? Iespējams, pēc telpas novērtējuma spēsim rast nestandarta risinājumu.

Risinājums

Modelējam telpas izkārtojumu, nepieciešamās iekārtas un to, kas nepieciešams, lai sasniegtu jūsu mērķus. Vai tās ir metāla plauktu sistēmas- arhīva plaukti, konsoles plaukti? Iespējams nepieciešama iecelšanas / izkraušanas tehnika. Mūsu speciālisti ieteiks labāko.

Apstiprinājums

Sastādām projekta tāmi, gala projekta un risinājuma piedāvājumu, pēc kura izsūtīšanas gaidīsim Jūsu apstiprinājumu vai papildinošu komentāru. Jūsu jautājumi, precizējumi mums – tā ir svarīga procesa sastāvdaļa, lai telpa rezultātā kļūtu par......

Piegāde

Piegādāsim aprīkojumu, lai jums par to nav jāuztraucas. Iekrausim, izkrausim – viss pēc pilnas programmas.

Montāža

Brīdis, kad uz papīra redzētais kļūst par realitāti ir mūsu labākā darba daļa. Ar gandarījumu un lielu atbildību pret jums iekārtosim telpu atbilstoši norunai. Jūs varēsiet.....

Nepieciešams profesionāļa padoms, risinājums vai palīdzība?

Sazinies ar mums

Darba apģērbi un apavi: +371 27771128
Projektēšanas nodaļa: +371 27771124
Pārdošanas nodaļa: +371 27771126
info@hylla.lv
Tīraines iela 15, Rīga, Latvija, LV-1058

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājas lapas lietošanas pieredzi! Privātuma politika