Hylla.lv izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu ātru, gludu vietnes lietojamību. Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kas tiek izvietoti datorā vai mobilajā telefonā, kad tiek pārlūkotas interneta vietnes. Šīs sīkdatnes nesatur nekādu personīgu informāciju un ar tām nav iespējams konkrēti identificēt kādu lietotāju.

Sīkdatnes mums palīdz:

  • Nodrošināt pareizu vietnes darbību
  • Nodrošināt vietnes ātrumu, drošumu un ērtumu

Mēs neizmantojam sīkdatnes, lai:

  • Ievāktu jebkādu personisko identifikācijas informāciju;
  • Ievāktu jebkādu sensitīvu informāciju;
  • Nodotu personiskos identifikācijas datus trešajām pusēm.

Anonīmu apmeklētāju statistikas sīkdatnes

Hylla.lv izmanto sīkdatnes, lai aplūkotu statistiku par vietnes lietojamību, ar kādām ierīcēm lapa tika apmeklēta, cik ilgi tiek aplūkota vietne, kuras lapas tiek skatītas u.c. Tas viss palīdz uzlabot Hylla.lv vietni, lai tā nevainojami strādātu uz jebkuras ierīces. Visu šo un citu informāciju mēs iegūstam, izmantojot analītikas rīku – Google Analytics.

Ik pa laikam pēc mūsu vietnes apmeklējuma Tev var rādīties reklāma par mūsu produktiem. Šis pakalpojums tiek nodrošināts ar Google palīdzību (Adwords reklāmas platforma) kā arī ar Facebook reklāmas tehnoloģijām. Ja tev mūsu produkti nav aktuāli un nejauši apmeklēji mūsu mājaslapu, un vēlies, lai mūsu produktu reklāma uz Tavas ierīces netiku rādīta, Tu vari izdzēst sīkdatnes no savas ierīces. Zemāk atradīsi saites uz mājaslapām, kur sīki aprakstīts par to kā izdzēst sikdatnes dažādās pārlūkprogrammās:


https://www.lifewire.com/how-to-delete-cookies-2617981
Nepieciešams profesionāļa padoms, risinājums vai palīdzība?

Sazinies ar mums

Darba apģērbi un apavi: +371 27771128
Projektēšanas nodaļa: +371 27771124
Pārdošanas nodaļa: +371 27771126
info@hylla.lv
Tīraines iela 15, Rīga, Latvija, LV-1058

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājas lapas lietošanas pieredzi! Privātuma politika